Pompë vertikale e ujërave të zeza

 • Pompë e ujërave të zeza PWL

  Pompë e ujërave të zeza PWL

  Pompë e ujërave të zeza Lloji PWL Shijiazhuang Boda Industrial Pump Co., Ltd që furnizon një gamë precize pompash duke përfshirë pompën kimike (horizontale dhe vertikale) pompë kimike (pompë desulfurizimi), pompë uji dhe të gjitha llojet e pjesëve të pompave Me më shumë se 20 vjet përvojë në prodhim dhe shërbimi, tani ne i eksportuam pompat në Evropën Lindore, Afrikë dhe Azi. Të gjitha shiten mirë për qëndrueshmërinë e tyre dhe pronën e kursimit të energjisë.Lloji Kuptimi&Parametri Teknik: a) Rrjedha: 43-700m3/hb) Koka: 9.5...
 • Pompë balte e serisë PNL

  Pompë balte e serisë PNL

  1.Kapaciteti 30 deri 151 m3/h
  2.Koka: 15 ~ 26 m
  3. material aliazh rezistent ndaj konsumit
  4.ai mund të furnizojë me lëng mineral për minierën

 • LW Pompë e ujërave të zeza vertikale që nuk bllokohet

  LW Pompë e ujërave të zeza vertikale që nuk bllokohet

  Kapaciteti: 5~2000m3/h
  Koka: 5-80 m
  Madhësia: 25-500 mm
  Shpejtësia: 980~2900 r/min

  Materiali: Gize, Çelik inox

  Temperatura mesatare: -15~60 gradë

   

   

 • YW Pompë e ujërave të zeza e zhytur

  YW Pompë e ujërave të zeza e zhytur

  Specifikim:
  1.YW pompë e ujërave të zeza e zhytur
  2. efikasitet të lartë
  3. kursim energjie
  4. jo binjakëzimi

 • Pompë e ujërave të zeza me tubacion vertikal GW

  Pompë e ujërave të zeza me tubacion vertikal GW

  Specifikimet
  Pompë e ujërave të zeza të tipit tubacion 1.GW
  2.Material-HT200
  3.Vëllimi i vogël
  4.Ruajtja e energjisë
  5. Pak zhurmë