• OEM/ODM OEM/ODM

  OEM/ODM

  Keni nevojë për dikë që mund të prodhojë atë që dëshironi dhe të ketë një dizajn të personalizuar të printuar sipas specifikimeve tuaja. Atëherë shërbimi ynë OEM/ODM është për ju!Lexo më shumë
 • Sample Order Sample Order

  Rendi i mostrës

  Blini një porosi të plotë pasi të keni vërtetuar cilësinë e produktit. Atëherë shërbimi ynë i porosisë së mostrës është për ju!Lexo më shumë
 • Factory Tour Factory Tour

  Turne në fabrikë

  Dëshironi të vizitoni Kinën dhe jeni të interesuar të punoni me ne. Atëherë shërbimi ynë i turneut në fabrikë është për ju!Lexo më shumë

Shijiazhuang Boda Industrial Pump Co., Ltd.

Shijiazhuang Boda Industrial Pump Co, Ltd, është një korporatë që punon për tregun ndërkombëtar të pompave në PRC. Kryesisht operon pajisje të drejtuara nga pompat dhe pompat, pjesët e pompës dhe derdhjet ndaj rezistencës, makineri të tjera hidraulike, aksesorë etj.
Mëso më shumë

NE JEMI BOTËROR

Kompania jonë ka inxhinierë të lartë dhe teknikë klasikë. Ajo gjithashtu ka talente profesionale të marketingut që njohin mirë tregtinë e jashtme dhe kanë përvojë të madhe dhe plot shpirt pionier dhe krijues. Kompania jonë do të aplikojë në mendjen "Të orientuar nga njerëzit, integriteti i biznesit" dhe të plotësojë kërkesat e klientit menjëherë dhe me efikasitet; Përveç kësaj, ka një sistem të menaxhimit shkencor dhe një kulturë të fortë korporative. Deri më tani, klienti i kompanisë zë më shumë se 50 shtete dhe zona. Ajo tashmë ka formuar një rrjet të fortë marketingu, një sistem shërbimi të merituar dhe një shoqatë tregtare të fortë.
Asphalt_Plant_map_2 mark01mark02mark03mark04
 • Staff Staff

  Stafi

 • Plant-Size Plant-Size

  Madhësia e bimës

 • Precision Machineries Precision Machineries

  Makineri precize

 • Value Value

  Vlera

Çfarë Ne bejme

SI PUNOJMË

 • 1

  I sinqertë

 • 2

  Përkushtim

 • 3

  profesionale

Rreth Nesh

Shijiazhuang Boda Industrial Pump Co., Ltd fokusohet kryesisht në prodhimin dhe furnizimin e pompave të llumit me cilësi të lartë dhe pjesëve të pompës së llumit. Pompat tona janë të dizajnuara për mjediset më të ashpra të pompimit gërryes dhe gërryes. Ato mund të bëhen prej kromi të lartë, një shumëllojshmëri të gjerë elastomerësh ose materialet më të fundit të qeramikës për jetë më të gjatë shërbimi dhe efikasitet më të lartë.

Produkt

Kryesisht operon pajisje të drejtuara nga pompa dhe pompa, pjesë të pompës dhe kallëpe ndaj rezistencës, makineri të tjera hidraulike, aksesorë etj. Produktet përmbajnë pompa slurit, pompa vaji dhe kimike API 610, pompa uji që kanë dhjetëra seri, më shumë se njëqind varietete, mijëra modele. Ato përdoren gjerësisht në miniera, metalurgji, minierat e qymyrit, energjinë elektrike, naftën, industrinë kimike, furnizimin me ujë dhe kullimin e kështu me radhë.

Mbështetje

Ato janë pjesë të këmbyeshme me një nga markat më të njohura në mbarë botën në biznesin e pompës së slurit. Kjo do të thotë një reduktim i mëtejshëm i kostove të klientëve për shkak të konsolidimit të inventarit dhe këmbyeshmërisë me pajisjet ekzistuese. Jo vetëm që Boda ofron çmime konkurruese dhe dërgesa të shpejta, ne krenohemi me nivelin e shërbimit dhe mbështetjen teknike që ofrojmë për klientët tanë.

Shërbimi

Nuk është vetëm një çështje për të marrë çmimin dhe dërgesën më të mirë, por edhe shërbimin më të mirë. Unë mendoj se do të zbuloni se bërja e një partneri të kompanisë Shijiazhuang Boda Industrial Pump do të jetë vendimi juaj më i mirë për të marrë vlerën e vërtetë në zgjidhjen e problemeve tuaja të pompës së slurit.

Biznesi

Kompania jonë do të aplikojë në mendjen "Të orientuar nga njerëzit, integriteti i biznesit" dhe të plotësojë kërkesat e klientit menjëherë dhe me efikasitet; Përveç kësaj, ka një sistem të menaxhimit shkencor dhe një kulturë të fortë korporative. Deri më tani, klienti i kompanisë zë më shumë se 50 shtete dhe zona. Ajo tashmë ka formuar një rrjet të fortë marketingu, një sistem shërbimi të merituar dhe një shoqatë tregtare të fortë.

 • About Us About Us

  Rreth Nesh

 • Product Product

  Produkt

 • Support Support

  Mbështetje

 • Service Service

  Shërbimi

 • Business Business

  Biznesi