• OEM/ODM OEM/ODM

  OEM/ODM

  Потребен ви е некој што може да го произведе она што го сакате и да има приспособен дизајн испечатен според вашите спецификации. Тогаш нашата услуга OEM/ODM е за вас!Прочитај повеќе
 • Sample Order Sample Order

  Примерок нарачка

  Купете целосна нарачка откако ќе го потврдите квалитетот на производот. Тогаш нашата услуга за нарачка на примероци е за вас!Прочитај повеќе
 • Factory Tour Factory Tour

  Обиколка на фабриката

  Сакате да ја посетите Кина и сте заинтересирани да работат со нас. Тогаш нашата услуга Factory Tour е за вас!Прочитај повеќе

Shijiazhuang Boda Industrial Pump Co., Ltd.

Shijiazhuang Boda Industrial Pump Co., Ltd е корпорација која работи на меѓународниот пазар на пумпи во НР Кина. Главно работи со опрема на пумпа и пумпа, делови за пумпа и одлеаноци за отпорност, други хидраулични машини, додатоци итн.
Научи повеќе

НИЕ СМЕ ВО СВЕТОТ

Нашата компанија има високи инженери и класични техничари. Исто така, има професионални таленти за маркетинг кои добро ја познаваат надворешната трговија и имаат огромно искуство и полн со пионерски и креативен дух. Нашата компанија ќе го примени умот „Ориентиран кон луѓето, деловен интегритет“ и ќе ги задоволи барањата на клиентите навремено и ефикасно; Покрај тоа, има научен систем за управување и напорна корпоративна култура. Сè уште, клиентот на компанијата зафаќа повеќе од 50 држави и области. Таа веќе формираше силна маркетинг мрежа, заслужен систем на услуги и цврста трговска асоцијација.
Asphalt_Plant_map_2 ознака 01ознака 02ознака 03ознака 04
 • Staff Staff

  Персонал

 • Plant-Size Plant-Size

  Големина на растението

 • Precision Machineries Precision Machineries

  Прецизни машини

 • Value Value

  Вредност

Што Ние правиме

КАКО РАБОТИМЕ

 • 1

  Искрено

 • 2

  Посветеност

 • 3

  Професионален

За нас

Shijiazhuang Boda Industrial Pump Co., Ltd се фокусира првенствено на производство и набавка на висококвалитетни пумпи за кашеста маса и делови за пумпа за кашеста маса. Нашите пумпи се дизајнирани за најтешките абразивни и корозивни опкружувања за пумпање. Тие можат да бидат направени од висок хром, широк спектар на еластомери или најнови во керамички материјали за подолг работен век и поголема ефикасност.

Производ

Главно работи со опрема со пумпа и пумпа, делови од пумпа и одлеаноци при носење отпор, други хидраулични машини, додатоци итн. Производите содржат пумпи со кашеста маса, пумпи за бензин и хемиски пумпи API 610, пумпи за вода кои имаат десетици серии, повеќе од сто сорти, илјадници модели. Тие се широко користени во рударството, металургијата, ископувањето јаглен, електричната енергија, нафтата, хемијата, водоснабдувањето и одводната индустрија и така натаму.

Поддршка

Тие се делови заменливи со еден од најпознатите брендови во светот во бизнисот со пумпи за кашеста маса. Тоа значи дополнително намалување на трошоците на клиентите поради консолидација на залихите и заменливоста со постоечката опрема. Не само што Boda нуди конкурентни цени и брзи испораки, ние се гордееме со нивото на услуга и техничка поддршка што им ја нудиме на нашите клиенти.

Сервис

Не се работи само за добивање на најдобра цена и испорака, туку и за најдобра услуга. Мислам дека ќе откриете дека создавањето партнер на компанијата за индустриски пумпи Shijiazhuang Boda ќе биде вашата најдобра одлука за добивање вистинска вредност во решавањето на проблемите со пумпата со кашеста маса.

Бизнис

Нашата компанија ќе го примени умот „Ориентиран кон луѓето, деловен интегритет“ и ќе ги задоволи барањата на клиентите навремено и ефикасно; Покрај тоа, има научен систем за управување и напорна корпоративна култура. Сè уште, клиентот на компанијата зафаќа повеќе од 50 држави и области. Таа веќе формираше силна маркетинг мрежа, заслужен систем на услуги и цврста трговска асоцијација.

 • About Us About Us

  За нас

 • Product Product

  Производ

 • Support Support

  Поддршка

 • Service Service

  Сервис

 • Business Business

  Бизнис