Rreth Nesh

Profili i Kompanisë

Shijiazhuang Boda Industrial Pump Co, Ltd, është një korporatë që punon për tregun ndërkombëtar të pompave në PRC.Kryesisht operon pajisje me pompa dhe pompa, pjesë të pompës dhe kallëpe ndaj rezistencës, makineri të tjera hidraulike, aksesorë etj. Produktet përmbajnë pompa slurry, pompa vaji dhe kimike API 610, pompa uji që kanë dhjetëra seri, më shumë se njëqind varietete, mijëra modele.Ato përdoren gjerësisht në miniera, metalurgji, minierat e qymyrit, energjinë elektrike, naftën, industrinë kimike, furnizimin me ujë dhe kullimin e kështu me radhë.

ghj

Kompania ka një fabrikë pompash llumi në qytetin shijiazhuang, një fabrikë pompash API610 në qytetin Shenyang, një fabrikë pompash kimike në qytetin Dalian, Kompania jonë ka inxhinierë të lartë dhe teknikë klasikë.Ajo gjithashtu ka talente profesionale të marketingut që e njohin mirë tregtinë e jashtme dhe kanë përvojë të madhe dhe plot shpirt pionier dhe krijues.Kompania jonë do të aplikojë në mendjen "Të orientuar nga njerëzit, integriteti i biznesit" dhe të plotësojë kërkesat e klientit menjëherë dhe me efikasitet;Përveç kësaj, ka një sistem të menaxhimit shkencor dhe një kulturë të fortë korporative.Deri më tani, klienti i kompanisë zë më shumë se 50 shtete dhe zona.Ajo tashmë ka formuar një rrjet të fortë marketingu, një sistem shërbimi të merituar dhe një shoqatë tregtare të fortë.

Është synimi ynë i përjetshëm të bëjmë më të mirën për të përmbushur kërkesat e klientit.Ne ruajmë gjithmonë parimin e funksionimit "Cilësia e klasit të parë, teknika e avancuar dhe shërbimi më i mirë".Ne marrim reputacionin e disa firmave në botë për cilësi të lartë, çmim të drejtë, dorëzim në kohë.

Me zhvillimin e ekonomisë, kompania do të ecë në hap me kohën dhe do të shfrytëzojë mundësinë për të përmirësuar dhe rinovuar industrinë e pompave të ujit me shpirt të sinqertë, përkushtim dhe profesional.Është pritshmëria jonë e ndjerë dhe objektivi i karrierës që të mbajmë hapin me kolegët dhe të krijojmë arritje të shkëlqyera me të gjithë miqtë nga çdo fushë, brenda dhe jashtë vendit.

Shijiazhuang Boda Industrial Pump Co., Ltd.e specializuar në R&D, prodhimin dhe shitjet e lidhësve preciz.Produktet e saj përdoren në kompjuterë, pajisje të rrjetit të telekomit, aparate industriale, etj.Kompania është e armatosur me pajisje të avancuara të prodhimit të mykut me precizion, pajisje shtypëse harduerike me shpejtësi të lartë, pajisje precize injeksioni plastik, linjë montimi automatik dhe pajisje inspektimi/testimi. Kompania i përmbahet parimit të biznesit të "teknologjisë për zhvillim dhe cilësi për ekzistencë". dhe u ofron klientëve produkte cilësore dhe shërbim të vëmendshëm bazuar në përvojën e tij shumëvjeçare në Kërkim dhe Zhvillim, prodhim dhe menaxhim, fuqi të madhe teknike dhe sistemin e pjekur të menaxhimit të cilësisë.