Pompë për ujërat e zeza prej çeliku të pandryshkshëm WQP

Përshkrim i shkurtër:

Kapaciteti: 9–200m3/h
Bosht: çelik inox
Garancia: 1 vit


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Prezantimi i produktit i pompës zhytëse të ujërave të zeza SS

Pompa zhytëse e ujërave të zeza WQP ss është një lloj makinerie për ruajtjen e ujit që e gjithë pompa e zhytur në ujë dhe punon nën ujë.Ky produkt është derdhur nga materiali inox në mënyrë integrale.Ai plotëson rastin e mediumit gërryes si transportimi i mediumit në impiantet kimike, impiantet e trajtimit të ujërave të zeza, shkarkimet e ujërave të zeza të fabrikave etj.Përveç kësaj, ky lloj mund të kostomizohet me prerës ose material 316 ose rezistent ndaj temperaturave të larta.

Pompa e ujit të ujërave të zeza WQP ss është bërë nga çelik inox 304, duke përfshirë të gjithë aksesorët.Me material çelik inox me cilësi të lartë, pompa ka më shumë përparësi se pompat e tjera të zakonshme, është anti-rezistente dhe anti-korrozioni, mund të përdoret për industri në gjendje acide ose alkali.Me shtytës vorbull për të siguruar kapacitet të lartë dhe kokë të lartë;Kapaciteti i ujërave të zeza të pompave të serisë WQP është shumë më i mirë se pompat e tjera.Pompat inox të serisë WQP përdoren gjerësisht në impiantet kimike, shkarkimet e ujërave të zeza të fabrikave, trajtimin e ujit të detit etj.

Aplikimi i pompës zhytëse të ujërave të zeza SS

1. Impiantet kimike, impiantet e trajtimit të ujërave të zeza

2. Fakotirat e shkarkimeve të ujërave të zeza

Veçori e pompës centrifugale të ujërave të zeza me zhytje elektrike

1. Pompë centrifugale e ujit të pista WQP 1HP Pompë vertikale prej çeliku inox për ujërat e zeza Pompa industriale e ujërave të zeza mund të montohet në pajisjen e prerësit, duke përpunuar drejtpërdrejt llojin e grisjes, ku hyrja e ujit në

fundi deri te shkarkimi i shtytësit, implementimi nuk bllokohet kurrë (përgjithshme për mjedisin përmban

barërat e këqija, fibra, grimcuar, shirit letre). Gjithashtu, mund të montohet në rrotën e përzierjes, në hyrje të ujit në fund

Pas krijuesit e keqe, përsëri nga shkarkimi shtytës pompë, zbatimi i llum.

2. pompë zhytëse prej çeliku të pandryshkshëm e llojit të derdhjes së plotë nuk ka bllokim, strukturë kundërdredha, kompakte,

vëllim i vogël, rezistenca ndaj konsumit, rezistenca ndaj korrozionit, vëllim i vogël, jetë e gjatë shërbimi, pompimi i ujërave të zeza

grimca të ngurta të mesme, të rënda dhe fibra të shkurtra, madhësi, etj.

3. Kjo seri produktesh janë bërë të gjitha me derdhje precize dhe bëhen, përveçse munden

prodhojnë 304, gjithashtu mund të prodhojnë 316, etj.

  

Gjendja ePompë centrifugale e ujërave të zeza me zhytje elektrike

1.Temperatura mesatare nuk kalon 50℃,dendësia 1.0-1.3kg/m3,PH ndërmjet 3-11

2. Nuk duhet të ekspozohet më shumë se 1/2 pjesë e motorit.

3. Pompa duhet të përdoret brenda fushës së kokës, sigurohuni që motori të mos mbingarkohet.

Specifikimi iPompë centrifugale e ujërave të zeza me zhytje elektrike

Kapaciteti:9-200m3/h

Koka: 7-55 m

Fuqia: 0,75-15 kw

Diametri i daljes: 50-200 mm

Shpejtësia: 2900 r/min

Më shumë detaje

Mohim përgjegjësie: Prona intelektuale e treguar në produktin(ët) e listuar i përket palëve të treta.Këto produkte ofrohen vetëm si shembuj të aftësive tona prodhuese dhe jo për shitje.
  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni